Efor Dizayn olarak ;

Farkedilen,farkettiren ve kolaylaştıran dijital işler yaparız.

Proje bazlı teklif içininfo@efordizayn.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Hakkımızda

Efor Yazılım 2009 yılında istanbulda kurulmuştur.

Ekibimiz yenilikçi bir yaklaşım ile mobil dünya, sosyal ağlar, yeni uygulamalar ile uyumlu güncel pazarlama teknikleri ile donatılmış, a’dan z’ye çözüm üreten alt yapılar sunar.

2009 yılından günümüze bireysel ve kurumsal olmak üzere çeşitli web tasarım ve yazılım projelerinde görev aldık. Ekibimizde kemik kadro olmak üzere 2 yazılım uzmanı 1 proje yöneticisi 1 grafiker bulunmaktadır. Temel amacımız bilişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanıp müşterilerimize en iyi hizmeti makul fiyatlara sunmaktır.

sign
  • Vizyonumuz

    Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesi doğrultusunda; etkin, ekonomik, yenilikçi bilgi teknolojileri ile çözümler üretmek, müşteri ile bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak.

  • Misyonumuz

    Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlı, kaliteli, güvenilir web sitesi internet çözümleri üretmek, Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak markalaşmalarını sağlamak

  • Müşteri Memnuniyeti

    Sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz.

İLETİŞİM

Bir kahve içmeye bekleriz.

Bilgi almak için
0212 931 32 34
0541 950 38 48
İstanbul Ofis
Mahmutbey Cad. No:4/2 Esenler / İSTANBUL
Kayseri Ofis
Hunat Mah. Hunat Hatun Cad. No:30 Kayseri

Copyright © 2009 Efor Dizayn Teknolojileri | Kurumsal web tasarımı ve yazılım hizmetleri.