Efor Dizayn olarak ;

Farkedilen,farkettiren ve kolaylaştıran dijital işler yaparız.

Proje bazlı teklif içininfo@efordizayn.com adresine mail gönderebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Her iş acildir ancak önemli olan zamanında teslim etmektir.

KURUMSAL WEB SİTESİ

Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre mobil uyumlu responsive web siteleri hazırlıyoruz.Efor CMS yönetim panelimiz ile müşterilerimiz sitedeki içeriklerini kendileri yönetebiliyor.

E-TİCARET SİTESİ

Yazılım alt yapısı ekibimiz tarafından sıfırdan geliştirilmiş yeni nesil,sektörel özellikler ile donatılmış efor e-ticaret yazılımı ile sektöre profesyonel bir başlangıç yapabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK

Markanıza isim belirlenmesi, markanın tescil edilmesi, logo tasarımı, antetli , zarf , banner , katalog vb. tüm grafik ihtiyaçlarınız için yardımcı olabiliriz.

LANDİNG PAGE

Kısaca Tek sayfa olarak çalışan web siteleridir.Çok fazla içeriği olmayan veya hizmetlerini kısa ve öz olarak anlatmak isteyen web siteleri tarafından tercih edilmektedir.

MOBİL İNTERNET SİTESİ

m.siteadresi.com vb. formatta linke sahip web sitenizin tasarımından tamamen bağımsız çalışan mobil web siteleridir. İsteğe bağlı olarak kullanılır. Örnek http://goo.gl/yv21Bx

ÖZEL YAZILIM HİZMETİ

Kurumsal İhtiyaçlarınıza yönelik sıfırdan kodlama ile özel yazılım geliştirmekteyiz. Proje bazlı günlük veya saatlik olarak php & mysql tabanlı yazılım hizmeti veriyoruz.

SOSYAL MEDYA

İhtiyaca göre kendi himayemizde veya çözüm ortaklarımız aracılığı ile sosyal medya stratejisi oluşturma , marka itibar yönetimi ve benzeri konularda hizmetler vermekteyiz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama bir satış yöntemi değil; ulaşılan sonuçları sayesinde satış artışı sağlayan, bir tetikleme ve iletişim süreci olarak bilinir.İhtiyaca göre yardımcı olabiliriz.

İLETİŞİM

Bir kahve içmeye bekleriz.

Bilgi almak için
0212 931 32 34
0541 950 38 48
İstanbul Ofis
Mahmutbey Cad. No:4/2 Esenler / İSTANBUL
Kayseri Ofis
Hunat Mah. Hunat Hatun Cad. No:30 Kayseri

Copyright © 2009 Efor Dizayn Teknolojileri | Kurumsal web tasarımı ve yazılım hizmetleri.